Forum Sztuki

8 grudnia 2022 – 2 lutego 2023 / Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław

Forum Sztuki to autorska, nowatorska inicjatywa, którą Galeria i Dom Aukcyjny DNA współtworzy z Muzeum Teatru oraz Business Centre Club. Na uroczystym otwarciu odbył się koncert zespołu Tea for Two oraz wykład dr. Anity Wincencjusz-Patyny „Sztuka za znakiem jakości wrocławskiej ASP”. Wieczór zakończył się degustacją wina oraz rozmowami z artystami i artystkami oraz kolekcjonerami i kolekcjonerkami.

Wydarzenie ma na celu propagowanie idei Business&Art. Podczas wydarzenia nasi goście będą mieli możliwość rozmowy zarówno ze znanymi koneserami, kolekcjonerami sztuki, jak i artystami. W czasie spotkań goście dowiedzą się m.in. w jaki sposób i z jakich powodów zaczyna się kolekcjonować sztukę, o czym warto pamiętać kupując obrazy, jak dobrze poszerzać swoje zbiory oraz jaki wpływ ma oryginalna sztuka na kreatywność, innowacyjność i efektywność w biznesie. Forum Sztuki to cykl pięciu spotkań, połączonych z wystawami, koncertami oraz wykładami.

Całość zakończyła się 2 lutego 2023 aukcją charytatywną, z której dochód zostanie przekazany wrocławskim świetlicom środowiskowym na wsparcie działań twórczych wśród młodzieży.

🎬 Film stworzony przez Paulinę Staszak

Shopping Cart
Scroll to Top