Wrocławskie Targi Sztuki

24 – 26 września 2020 / SkyTower Wrocław

W dniach 24 – 26 września 2020 wrocławski Sky Tower stał się centrum artystyczno-kulturalnym za sprawą organizowanych Wrocławskich Targów Sztuki. Podczas pierwszej edycji tego wydarzenia we Wrocławiu swoją ofertę zaprezentują galerie sztuki i artyści indywidualni.
Targi skupiają się wokół malarstwa, rzeźby i rękodzieła – galerie sztuki i artyści indywidualni będą mieli okazję prezentować i sprzedawać swoje prace.

Goście poznają ofertę m.in. Galerii Dystans, Galerii BB, Galerii Artbankinc czy Galerii DNA. Wydarzenie uświetnią tacy artyści jak m.in.: Albertyna Kacalak, Marek Pękacz, Meg Skoczylas, Wit Bogusławski czy Agnieszka Jermakowicz.

Organizatorzy przewidzieli również dodatkowe atrakcje dla uczestników:
– 25 września o godz. 18:00 odbędzie się panel dyskusyjny prowadzony przez prof. Krzysztofa Skarbka pt. „Dlaczego warto inwestować w sztukę?”.
– 26 września o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie online z cyklu „Masterclass of Art” z wybitnym malarzem, grafikiem i plakacistą – Rafałem Olbińskim. Uczestnicy będą mieli okazję zadawać artyście pytania, a najaktywniejsi zakończą spotkanie z pamiątką.

Wstęp na Targi jest wolny – warto przyjść i rozpocząć swoją przygodę ze sztuką, bo sztuka jest dla wszystkich – nie tylko tych, którzy potrafią ją tworzyć czy o niej kwieciście mówić.

Wyjątkowe otwarcie Targów w strefie VIP
Uroczyste otwarcie Wrocławskich Targów Sztuki odbędzie się w czwartek 24 września o godz. 16:00 – zaprezentowani zostaną wszyscy wystawcy w połączeniu z poczęstunkiem i koncertem uczestniczki The Voice of Poland – Oli Turoń.

Shopping Cart
Scroll to Top