Pierwsza aukcja i open call „Discover New Artists”

Z jakim problemem borykają się artyści i jakie znaleźliśmy rozwiązanie? 

DNA Gallery we Wrocławiu jako doświadczona galeria sztuki, zdaje sobie sprawę, że początkujący twórcy często borykają się z trudnościami w nawiązywaniu współpracy z renomowanymi i prestiżowymi galeriami. Niestety, dostęp do już ugruntowanej grupy artystów, z którą współpracują tradycyjne galerie, bywa ograniczony. Wiemy jak wyglądają trudne początki i potknięcia. Dlatego wychodzimy dla was naprzeciw problemom. W odpowiedzi na wyzwania z którymi borykają się artyści, stworzyliśmy cykl aukcji Discovery New Artists, skierowany specjalnie do utalentowanych twórców poniżej 30 roku życia. 

Discovery New Artists, skrótowo nazwane jako DNA, to nowy cykl aukcji sztuki, stworzony przez FlashGallery.pl w celu wspierania młodych talentów oraz umożliwienia nowym artystom wejścia na rynek sztuki i zaprezentowania swojego talentu szerokiej publiczności. 

Co umożliwia aukcja DNA?

Przede wszystkim bezpłatne budowanie portfolio. Dzięki udziałowi w Aukcji DNA, młodzi artyści mają możliwość stworzenia swojego aukcyjnego i sprzedażowego portfolio. To kluczowy krok w waszej karierze, który ułatwi im późniejszą współpracę z renomowanymi galeriami sztuki, w tym z Galerią DNA. Wyniki sprzedaży na aukcjach DNA stanowią ważny atut w negocjacjach z nowymi przestrzeniami oraz mogą prowadzić do stałej współpracy również z nami. To szansa na dołączenie do grona artystów, którzy cieszą się uznaniem i intensywną promocją. Oznacza to, że młodzi twórcy mogą budować swoją artystyczną i niepowtarzalną markę na pewnym fundamencie, bez konieczności rywalizowania od razu z artystami, którzy na rynku sztuki odnieśli już sukces, ale z nadzieją i motywacją do dołączenia do ich szeregów.

Jak to się odbywa i jakie są warunki?

📌 Artystka/Artysta musi mieć mniej niż 30 lat.

📌 Aby przystąpić do aukcji należy założyć konto na portalu FlashGallery.pl (lub poinformować organizatorów, jeśli takie konto jest już założone) i opublikować na nim co najmniej dwa inne dzieła.

📌 Należy zgłasić się i wyrazić chęć udziału w aukcji poprzez kontakt mailowy: aukcje@dnagallery.pl w temacie wpisując: „1.DNA – zgłoszenie.”.

📅 Deadline do 19 października 24:00. ⏰

📌 Artysta musi dostarczyć biogram, informacje o pracach, dobrej jakości zdjęcia oraz link lub inny dowód założenia konta.

📌 Aukcja odbywa się wyłącznie internetowo.

📌 Wszystkie ceny wywoławcze zaczynają się od 1000 zł.

Shopping Cart
Scroll to Top