58. Aukcja Sztuki Współczesnej

To pierwsza w tym roku aukcja sztuki organizowana przez Dom Aukcyjny DNA oraz Forbis Gallery. Podczas wydarzenia będzie można wzbogacić swoją kolekcję o obrazy artystów od dawna współpracujących z naszą galerią, ale również tych, którzy dopiero wchodzą na rynek sztuki. Dodatkowo uczestnicy aukcji stacjonarnej wezmą udział w degustacji win włoskich prowadzonej przez profesjonalnego sommeliera.

W licytacji weźmie udział 76 starannie wyselekcjonowanych obrazów o przekrojowej tematyce – zarówno wielbiciele malarstwa figuratywnego, jak i amatorzy abstrakcji na pewno znajdą coś dla siebie. wśród prezentowanych artystów znajdują się m.in. Grzegorz Klimek, Marek Pękacz, Tomasz Masionek, Alicja Kappa czy Yadiel Gonzalez.

Istnieje możliwość udziału w licytacji online na portalu Onebid.pl, która rozpocznie się o godz. 19:00. Licytować można również telefonicznie lub za pośrednictwem naszego pracownika – w tej kwestii zapraszamy do kontaktu z nami.

Szczególnie zachęcamy do stacjonarnego udziału w aukcji, ponieważnasi goście wezmą udział w degustacji win,o których opowie wrocławska pasjonatka włoskiego wina Monika Terelak. Degustacja to bowiem nie tylko smakowanie starannie wybranych gatunków trunku, ale także przekazanie praktycznych wskazówek, co do sposobu ich prawidłowego picia. W trakcie spotkania uczestnicy mają bowiem okazję dowiedzieć się, jak należy prawidłowo przechowywać poszczególne gatunki win, w jakiej temperaturze je serwować oraz jak je pić.

Udział w degustacji możliwy jest po wcześniejszej rezerwacji miejsca:telefonicznie: 790 225 790

Lub mailowo: biuro@dnagallery.pl

Aby każdy z Państwa mógł w dogodnym dla siebie czasie zapoznać się z proponowanymi przez nas obrazami w siedzibie naszej Galerii DNA już wcześniej została przygotowana wystawa przedaukcyjna. Zachęcamy do odwiedzenia nas stacjonarnie, ponieważ prezentowane w katalogu obrazy robią jeszcze większe wrażenie na żywo. To właśnie na żywo najłatwiej dostrzec zróżnicowane faktury czy ślady pędzla – tak inne dla każdego artysty, unikatowe i świadczące o indywidualności, przebytej drodze artystycznej i dalszych na niej poszukiwaniach.

Udział w aukcji jest całkowicie otwarty i bezpłatny. Licytacja dzieł zaczyna się już od 1000 zł, co pozwala zdobyć przepiękny obraz do swojego domu lub na prezent w wyjątkowo korzystnej cenie. Sztuka jest naprawdę wdzięcznym materiałem inwestycyjnym – ryzyko jest niskie, a ceny za młodą sztukę wciąż wzrastające. Poza tym żadna inna inwestycja nie będzie sprawiała nam tyle radości i doświadczeń natury estetycznej, ani nie ozdobi w nietuzinkowy sposób naszej przestrzeni. I choć wiele czynników składa się na naszą decyzję o zakupie obrazu, to mimo wszystko tym decydującym powinien być nasz własny gust i odczucia wobec dzieła.

Do zobaczenia!

Czwartek 10 lutego 2022 r.

godz. 18:00 – degustacja wina

godz. 19:00 – rozpoczęcie licytacji

Galeria DNA

Sky Tower, Wrocław

PRZYDATNE LINKI:

Licytacja na portalu Onebid.pl: https://onebid.pl/pl/auction/-/3136

Jak licytować?: http://www.da.dnagallery.pl/udzial-w-aukcj

Shopping Cart
Scroll to Top