Zapraszamy na Jubileuszową 60. Aukcję Sztuki Współczesnej!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Jubileuszowej 60. Aukcji Sztuki Współczesnej!
To wyjątkowa aukcja, podczas której chcemy uczcić 10-lecie domu Aukcyjnego DNA. W związku z tym przygotowaliśmy dla uczestników specjalne atrakcje.

Licytacja odbędzie się już w najbliższy czwartek 9 czerwca 2022 r. w Galerii DNA w Sky Tower i na portalu Onebid.pl. 18:00 – degustacja win włoskich 19:00 – start licytacji

Licytację poprzedzi degustacja włoskich win prowadzona przez znanego i lubianego, wrocławskiego sommeliera – Mirosława Lasotę. Podczas degustacji zasmakujemy starannie wybranych gatunków wina, dowiemy się, jak należy prawidłowo je przechowywać, w jakiej temperaturze serwować, oraz jak je pić.

Działalność Galerii i Domu Aukcyjnego DNA skoncentrowana jest wokół aukcji, wystaw, wernisaży, targów sztuki i konkursów. W ciągu ostatnich 10 lat zorganizowaliśmy blisko 100 aukcji, nie tylko we Wrocławiu, ale również w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Opolu czy Nałęczowie, a także blisko 50 wystaw indywidualnych i zbiorowych. Przez te lata aktywnej działalności udało nam się znaleźć nabywców dla ponad 3500 obrazów. Sprzedane za naszym pośrednictwem dzieła sztuki trafiły do klientów i kolekcjonerów z Polski oraz zza granicy, m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii, ZEA, Kanady, Australii czy Singapuru.

Ceny wywoławcze rozpoczynają się już od 1000 zł. W licytacji udział weźmie 60 starannie wyselekcjonowanych obrazów. Spora część obrazów to dzieła artystów, współpracujących z nami niemal od początku istnienia Galerii, m.in. Grzegorza Klimka, Violi Tycz, Gai Lastovjak, Dariusza Grajka czy Stanisława Tomalaka. W kolekcji aukcyjnej znajdą Państwo także dzieła klasyków współczesności – Moniki Krzakiewicz, Jana Wołka czy Mariana Danielewicza, a także wyjątkowy obraz znanej, wrocławskiej artystki, której prace znajdują się m.in. w MNWr – Krzesławy Maliszewskiej-Mazurkiewicz.

Udział w aukcji i degustacji jest bezpłatny, jednak ze względu ograniczonej ilości miejsc, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. W tym celu prosimy o kontakt z nami pod numerem: 790 225 790, e-mailowo: biuro@dnagallery.pl lub za pomocą formularza znajdującego się na dole strony: www.da.dnagallery.pl/udzial-w-aukcji

Każde z dzieł robi zupełnie inne wrażenie na żywo, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do naszej Galerii, w której trwa wystawa przedaukcyjna. Obrazy można podziwiać w pełnej krasie, pośród kameralnego i sprzyjającego kontemplacji otoczenia, a ponadto chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Licytować można:

  • stacjonarnie
  • online na portalu Onebid.pl
  • telefonicznie
  • zlecając nam licytację

(Więcej na temat sposobów licytacji)

Jesteśmy przekonani, że każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie, dzięki szerokiemu wyborowi różnorodnych obrazów – od abstrakcji do klasycznych, figuratywnych przedstawień. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Ważne linki:

Shopping Cart
Scroll to Top